Kategooriad

 

 

 

  Hoidke oma ehteid ning laske neil särada koos Teiega pikka aega!

 

    • Hoia oma ehted eemal niiskest keskkonnast, sh väldi ka kokkupuudet veega. Niiske keskkond soodustab keemilisi reaktsioone, mis võivad ehet kahjustada. Seega ära unusta oma ehteid vannituppa või sauna eesruumi.
    • Väldi ehete kokkupuudet kosmeetika ja kemikaalidega. Ehetele ei tohiks peale lasta puudrit, parfüümi vms, kuna see võib muuta ehted tuhmiks. Lisa ehted alati pärast lõhnastamist ja jumestamist.
    • Hoia ehteid eraldi ning soovitatavalt karbis. Nii säilib nende ilu kaua ning ehted ei saa viga kokkupuutel teiste ehetega.
    • Magama minnes võtke ehted kindlasti ära. Ka magades eritab inimese nahk erinevaid aineid, mis võivad kahjustada ehteid.
    • Ehteid tuleks puhastada pehme lapiga, et neid mitte kriipida.

 

  Korduma kippuvad küsimused!

Praktika käigus on tulnud mitmeid küsimusi seoses naha määrdumisega ehte kandmisest või nahaärritusega ning kas neid tasuks karta.

 

  Miks võib nahk määrduda ehte kandmisest?

Põhjuseid võib olla palju. Metalli oksüdeerimist võivad põhjustada naha happelisuse muutumine, erinevad parfüümid, ravimite kasutamine, alkoholi tarbimine ja isegi stress.  Millest ja miks üldse võib tekkida nahaärritus ehte kandmisest?

Kuigi arvatakse, et põhjus võib olla niklis, siis tuleks kindlasti meeles pidada, et MoeGuru ehteid on testitud ning need on niklivabad. Seega ei saa nahaärritus tuleneda niklist. On aga neid, kes on allergilised millelegi muule, nt esineb inimsestel ka hõbedaallergiat, kuid ekslikult arvatakse, et tegu on nikliallergiaga. Allergia tekke põhjused võivad tuleneda ka toidust, nahaga kokkupuutes olnud ainest jne. Samas on ilma testideta väga raske tegelikku põhjust öelda.

 

Küsimuste puhul kontakteeruge meiega kindlasti! :)

MoeGuru


Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Ostukorv Kassasse