Kategooriad

 

Meist...

MoeGuru brändi omanikuks on OÜ MoeGuru. Oleme kodumaisel kapitalil põhinev ehete jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Alates 2010 aasta algusest oleme jõudnud avada ka oma esimese e-poe www.moeguru.ee, et kiiremini ja paremini jõuda oma klientideni ja pakkuda kiiret teenindamist.

 

Tegeleme nii hulgi- kui ka eraklientidega,  kellele soovime pakkuda parima hinna ja kvaliteediga toodangut. Kõik ehted on läbinud kvaliteedikontrolli ja ei sisalda niklit. Peamiselt on tegemist kulla või roodiumiga eeltäidetud ehetega.

 

Tooted...

Kullaga eeltäidetud ehted - tähendab, et ehted pole lihtsalt kullatud, nagu enamus poes müüdavaid kullatud ehteid, mis lühikese aja jooksul ära tuhmuvad. Vaid tegemist on 3x  kaetud kullakihiga ja tänu sellele kestavad meie poolt  pakutavad ehted väga kaua. Kõik MoeGuru ehted on kvaliteetsed ning õige kasutamise korral säilib nende ilu ja sära pikka aega!

 

Roodiumiga eeltäidetud ehted - roodium kuulub plaatinametallide gruppi ja kujutab endast kvaliteetset ja kallist kattematerjali. See on oma omadustelt raskesti kuluv ja sinakasvalge metall, mille heaks omaduseks on suur  valguspeegeldus. Roodiumikattega ehted meenutavad värvuse poolest hõbedat, kuid nad ei tuhmu nii, nagu seda teevad hõbedaga kaetud või hõbeehted.

 

Glamuuritage oma keha ja vaimu meie ehetega!

Meeldejäävaid ostuelamusi!

 

MoeGuru OÜ

 

info@MoeGuru.ee


Ostukorv  

Tooteid pole

Saatmine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Ostukorv Kassasse